.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување 1pc Дрвени Божиќ снежен човек Ирваси Дедо Мраз Партија Декорација За Домашен Празник Фестивал Божиќ Оркестарот Материјали

Нови Пристигнување 1pc Дрвени Божиќ снежен човек Ирваси Дедо Мраз Партија Декорација За Домашен Празник Фестивал Божиќ

DEN 152.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
PDH0058/xl
Тип На Објект:
Божиќ Декорација Материјали
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
боја:
природни бои
Употреба:
Подарок За Божиќ
Клучни зборови:
Елката Украс
клучни зборови:
Божиќ Подарок
клучни зборови:
Среќен Божиќ Оркестарот
Клучни зборови:
Божиќ оркестарот
Материјал:
Дрвени
Нови:
Затворен Божиќ Декорација