.

.

Одлична цена
130mm(H) Врвен Квалитет Кристално Pendant За Свадба Партија & Божиќ Дрво Декорација (две кристал octagon монистра+една Фацетирани топка)

130mm(H) Врвен Квалитет Кристално Pendant За Свадба Партија & Божиќ Дрво Декорација (две кристал octagon монистра+една

DEN 57.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
HY55541
Бренд Име:
GALAXING
Тип:
Настан & Партија Материјали
боја:
мулти-бои
Mfg Серија Број:
Партијата На Топла Танц
Материјал:
k9 кристално
Употреба:
Свадба Партија & Божиќ Дрво Декорација
квалитет:
Врвот
Големина:
130mm
Производи во категоријата