.

.

Одлична цена
20piece/многу галакси mutoh mimaki jv33 jv5 инк-џет печатач дел dx5 печати ја главата ув амортизерите конектор адаптер бакар завртка

20piece/многу галакси mutoh mimaki jv33 jv5 инк-џет печатач дел dx5 печати ја главата ув амортизерите конектор адаптер

DEN 931.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
dx5 амортизерите конектор
боја:
K
Бренд Име:
CM
Тип:
Други
Точка име :
dx5 ув амортизерите конектор
користат за:
ув flatbed печатач инк-џет печатач
погоден глава за печатење :
dx5 глава за печатење
еден многу:
20 парче
боја:
Црна
тип на мастило :
ув мастило
Модел стил:
амортизерите конектор со бакар завртка
Местото на Оригиналот:
Кина
Снабдување Способност:
во парк
Пакет:
картон
Производи во категоријата
DEN 2423.76