.

.

Одлична цена
2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Црно Тапан Чистење Ножот за Xerox DCC240 250 242 252 DC 5065 6550 DC700

2 ПАРЧИЊА Бесплатен Превозот Нови Оригинални Црно Тапан Чистење Ножот за Xerox DCC240 250 242 252 DC 5065 6550 DC700

DEN 509.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HAIPING H
Број На Модел На:
DC 5065 6550 DC700
Тип:
Други
квалитет:
Добар квалитет
Функција:
оригинални нови
испорака:
Може да се следат
Пакет:
Неутрален Пакување
Објектот:
Црна Тапан Чистење На Ножот
универзален модел:
ДЦЦ 240 242 250 252
Производи во категоријата
DEN 5061.36

DEN 547.20