.

.

Одлична цена
befon Господар Тркалаат ЈП 7 ЈП-7 ЈП-7M JP7M B4 CPMT21 21 4 Ролни/кутија Компатибилен за Ricoh JP750 JP780 750 780

befon Господар Тркалаат ЈП 7 ЈП-7 ЈП-7M JP7M B4 CPMT21 21 4 Ролни/кутија Компатибилен за Ricoh JP750 JP780 750 780

DEN 1264.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
JP7
Бренд Име:
befon
боја:
Бела
Тип:
Други
Производот:
Господар На Ролна
Производ модел:
JP7
Компатибилен Машина:
RICOH
Компатибилен машина модел:
Ricoh JP750 JP780 750 780
Господар големина:
B4
Сертификати:
ISO14001, ISO19001, Б.В., десет медали од CN, Env Мастило и Мастер Стандард
Состојба:
100% нови и оригинални пакување
Пакување:
4pcs/кутија
Производи во категоријата
DEN 2423.76

DEN 5061.36