.

.

Одлична цена
Компатибилен Тонер Кертриџ TN880 за Брат ХЛ-L5000D/ХЛ-L5100DN/ХЛ-L5200DW/ХЛ-L5200DWT 12000 Страници Америка печатач

Компатибилен Тонер Кертриџ TN880 за Брат ХЛ-L5000D/ХЛ-L5100DN/ХЛ-L5200DW/ХЛ-L5200DWT 12000 Страници Америка печатач

DEN 1677.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
CNLINKCLR
Број На Модел На:
TN880
Тип:
Други
боја:
Црна
Сертификат:
ISO9001,STMC
Трговија рок:
EXW,ФОБ,CIF,итн
плаќање:
Т/T,W U,L/C,итн
квалитет:
одделение А
Модел:
За брат
Тип:
нови compatilbe
Тест:
5times
Објектот нема:
Печатење на страници:
12000pages
Производи во категоријата