.

.

Одлична цена
5pcs Ipoboo Сопствени Направени 1/2 Дебелина Солидна Најлон Внатрешни работи Мирис Кат Тепих Душеци Покритие За Jaguar XJL 2010-

5pcs Ipoboo Сопствени Направени 1/2 Дебелина Солидна Најлон Внатрешни работи Мирис Кат Тепих Душеци Покритие За Jaguar

DEN 4319.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна, Сива, Жолта, Кафеава
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
52cm
Објектот Тежина:
3.5kg
Објектот Дијаметар:
33cm
Бренд Име:
ipoboo
XJ-Година:
2015,2013,2010,2012,2014,2011
Jaguar Модел:
XJ
Име На Модел:
TSNIF0001
Објектот Висина:
20cm
Специјални Функции:
Заштита
Објектот Ширина:
33cm
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Материјал Тип:
Синтетички Влакна
За Возило Брендови/Модел:
Jaguar
Вид На Налепница:
Внатрешни работи
Налепница Сместување:
Внатрешни работи
Материјал Тип:
Најлон
Производи во категоријата