.

.

Одлична цена
Бог квалитет! Обичај специјални патосници за Mazda 5 7seats 2015-2006 водоотпорен не се лизга теписи за Mazda 5 2013,Бесплатен превозот

Бог квалитет! Обичај специјални патосници за Mazda 5 7seats 2015-2006 водоотпорен не се лизга теписи за Mazda 5 2013,Бесплатен

DEN 7080.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна, Сива, Црвена, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
5-Година:
2014,2015,2012,2006,2010,2007,2009,2013,2008
Објектот Ширина:
According to the car's model
Специјални Функции:
не се лизга,водоотпорен,издржлив ,Лесен за чистење, носат-отпор
Патосници Тип:
Мат Кожа
Mazda Модел:
5
Име На Модел:
M5-006
За Возило Брендови/Модел:
Mazda
Пополнување Материјал:
Природни Влакна
Објектот Тежина:
3.2kg
Објектот Висина:
According to the car's model
Објектот Должина:
According to the car's model
Материјал Тип:
вештачка кожа
Бренд Име:
RUIRI
Производ вклучува:
7 седишта за во автомобил патосници
Производи во категоријата