.

.

Одлична цена
Најдобар квалитет и Бесплатен превозот! Се прилагодите посебен автомобил патосници за Volvo S40 2015-2008 Лесно да се чисти совршено се вклопуваат салон теписи

Најдобар квалитет и Бесплатен превозот! Се прилагодите посебен автомобил патосници за Volvo S40 2015-2008 Лесно да

DEN 4512.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
Црна, беж, Сива, вино црвено, Жолта, Кафена, кафе
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Патосници Тип:
Мат Кожа
Име На Модел:
S-2017-0057
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Тежина:
3kg
Објектот Должина:
According to the car model
За Возило Брендови/Модел:
Субару
Бренд Име:
RUIRI
Објектот Ширина:
According to the car model
Материјал Тип:
вештачка кожа
Објектот Висина:
According to the car model
Производи во категоријата