.

.

Одлична цена
Жените Патни Торби 2018 Нова Мода Оксфорд Водоотпорен Голем Капацитет Багаж Duffle Торба Секојдневен Патни Торби 52*34*22cm X117

Жените Патни Торби 2018 Нова Мода Оксфорд Водоотпорен Голем Капацитет Багаж Duffle Торба Секојдневен Патни Торби 52*34*22cm

DEN 440.88

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Патни Торби
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Патент
Тврдост:
Мека
Објектот Висина:
34cm
Стил:
Моден
Главен Материјал:
Oxford
Бренд Име:
IMOK
Објектот Тежина:
380g
Имаат Drawbars:
No
Објектот Должина:
52cm
патна торба:
Патување Duffle
Материјал Состав:
Најлон
Број На Модел На:
X116
Повод:
Разноврсна
Објектот Ширина:
22cm
Пол:
Жените
Име На Производ:
жените патни торби
Објектот:
патна торба
бидат погодни 1:
Патување Totes
бидат погодни 2:
Патување Duffle
Пол:
Унисекс
бидат погодни 3:
патување пакување коцки
Карактеристики:
Виткање торба
бидат погодни 5:
жените багаж патни торби
oxford торба:
патна торба duffle
Стил:
Европски и Американски Стил
Производи во категоријата