.

.

Одлична цена
Спорт Деца Чевли Нови Есен Зима Нето Дише Мода Деца Момчиња Чевли Анти-Лизгава Девојки Патики Деца Чевли

Спорт Деца Чевли Нови Есен Зима Нето Дише Мода Деца Момчиња Чевли Анти-Лизгава Девојки Патики Деца Чевли

DEN 228.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Чевли Големина:
5.5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Сезоната:
Сите Сезони
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
18M,26M,10T,23M,13M,20M,11M,33M,9T,27M,6T,17M,8T,28M,14M,11T,12T,12M,16M,7T,34M,15M,5T,21M,19M,25M,24M,31M,29M,32M,22M,3T,30M,35M
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Дише
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Outsole Материјал:
Гума
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Insole Материјал:
Гума
Бренд Име:
KKABBYII
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Крпеница
Големина:
EU 21-30
боја:
сива розова
Funciton 1:
деца спортски чевли
функцијата 2:
секојдневен чевли на децата
Функција 3:
Деца Чевли Chaussure Enfant
Функцијата 4:
Момчиња Девојчиња чевли
Функцијата 5:
детски патики
Производи во категоријата