.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот со Organza Подарок торба Пластичен Сјај Флорални Чипка Џеб Фан Танц Партија Танц Фан Свадба Танц Корист Фенси Облека

Бесплатен Превозот со Organza Подарок торба Пластичен Сјај Флорални Чипка Џеб Фан Танц Партија Танц Фан Свадба Танц

DEN 715.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Повод:
Материјал:
Пластични
Шема:
Полна Боја,Цвет,Фабрика,Шарени
Број на Компјутери:
1pc
Број На Модел На:
HF0032
is_customized:
No
Бренд Име:
goodland
Име:
Шпански пластични фан
Маска Материјал:
Ткаенини
Ребра,' материјал:
Пластични
Ребра,' КОЛИЧИНА:
14pcs
Големина на Должината:
24cm
отвори големина:
42cm
боја:
multicolor
Тежина:
0.06KG
дизајн:
Еден чипка маска
Употреба:
Партија,Свадба,Танцување,Подароци
Производи во категоријата