.

.

Одлична цена
Половина Лицето Маска Сликарство Маска За Мажи Жени Фаза Перформанси Танц Партија Материјали Божиќ, Нова Година

Половина Лицето Маска Сликарство Маска За Мажи Жени Фаза Перформанси Танц Партија Материјали Божиќ, Нова Година

DEN 333.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
МИКС ОД БОИ
Маска Материјал:
ПВЦ
Повод:
Партија
Возрасна Група:
Возрасни лица
Покрива Област:
Горната Половина Лице
Број На Модел На:
Возрасни Деца Партија Маска
Тип:
слика маска
CU:
CMK4a6
Производи во категоријата