.

.

Одлична цена
4pcs Оригинални Паркинг Сензор PDC Sensor Паркинг Растојание Контрола Сензор ОЕМ број 9261581 0263013513

4pcs Оригинални Паркинг Сензор PDC Sensor Паркинг Растојание Контрола Сензор ОЕМ број 9261581 0263013513

DEN 957.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

OSD Language:
Русија,Булова текст (холандски Југ Africa),Finnish,Macedonian,Slovenian,Lithuanian,Albanian,Icelandic,Welsh,Russian,Armenian,Estonian,Spain е Баскиски,Кинески (Поедноставен),англиски,германски,чешки,Јапонски,Индија Урду,корејски
Материјал Тип:
пластични
Разговор Опсег:
3M
Тип:
Невидливи
Бренд Име:
Heng-СЛУШАЈТЕ
Име На Модел:
9261581
Автомобил Производител:
BMW
Производи во категоријата