.

.

Одлична цена
Јагниња волна поставата на жените крзно Дуксери Дами палта зима и топло, долго палто јакна памучна облека термички parkas Бесплатен Превозот

Јагниња волна поставата на жените крзно Дуксери Дами палта зима и топло, долго палто јакна памучна облека термички

DEN 1333.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пополнување:
Памук
Тежина:
1500g
Затворање Тип:
Патент
Маскирани:
Yes
Материјал:
Памук,Кашмир
Облека Должина:
Долго
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Редовни
Дебелина:
Волна Лагер
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Број На Модел На:
XLJ-1326
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Декорација:
Копчето,Џебови,Прилагодлив Половината,Собираат
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
Други
Боја Стил:
Природна Боја
Производи во категоријата