.

.

Одлична цена
UNCO&BOROR Нови Зимски Капут машки Паркови Мажи се Дебели Топло Волна Лагер Маскирани Дебела Зимска Јакна Мажите паркови Грб големина М~XXXL

UNCO&BOROR Нови Зимски Капут машки Паркови Мажи се Дебели Топло Волна Лагер Маскирани Дебела Зимска Јакна Мажите паркови

DEN 1349.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Мажи
Ткаенина Тип:
Worsted
Тип:
Редовни
Број На Модел На:
NAFS-LM1308
Декорација:
Вез,Џебови
Маскирани:
Yes
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Бренд Име:
UNCO&BOROR V﹒На﹒TOR 189
Тежина:
1.5kg
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Монтажни Дел:
Шапка Кој Се Одвојува
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Сафари Стил
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Волна Лагер
Шаблон Тип:
Печати
Обвивка Материјал:
Полиестер
Јака:
Стенд
Плус Големина:
M,L,XL,XXL,XXXL,4XL,5XL
зимска јакна мажи:
Windproof Overcoat Jaqueta Masculino Casaco
Адвокатско Зимски Јакни:
Зимска Јакна Мажи Се Дебели Сомот Топол Капут
паркови мажи:
Адвокатско Outwear Паркови Homme Jaqueta Секојдневен Палта
Производи во категоријата