.

.

Одлична цена
Зимски кинески стил ретро slanting lapel жаба везови overcoat школка тенок памук поместена памучна јакна-поместена облека

Зимски кинески стил ретро slanting lapel жаба везови overcoat школка тенок памук поместена памучна јакна-поместена

DEN 3816.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Материјал:
Лен,Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Декорација:
Гроздобер,Батон,Везови
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
s8050
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Ткаенина Тип:
Batik
Тип:
Тенок
Бренд Име:
hisenky
Тежина:
0.65KG
Маскирани:
No
Пополнување:
Памук
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Одредување На Содржина:
60%
Производи во категоријата