.

.

Одлична цена
2018 Нови Жените Паричникот Дама Вистинска Кожа Faux Накит Tassel Чанта Девојки Мултифункционален Мода Hasp Картичка Пакет billfold Торба

2018 Нови Жените Паричникот Дама Вистинска Кожа Faux Накит Tassel Чанта Девојки Мултифункционален Мода Hasp Картичка

DEN 693.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
BQB116
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Монета Џеб,За Држачот,Имајте На Ум Оддел
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Моден
Материјал Состав:
cowhide кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Тежина:
0.12kg
Декорација:
Tassel
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Ширина:
12.5cm
Објектот Висина:
2cm
Затворање Тип:
Hasp
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
9.5cm
Пол:
Жените
бои:
сина, розова, виолетова, црна, беж
Стил:
Европски и Американски Стил
Производи во категоријата