.

.

Одлична цена
Вистинска Кожа Пари во Паричникот Краток Мажите Паричници и Чанта Кравја Кожа, Анти-кражба RFIF Паричникот Картичка Монети, Торби Carteira Masculina

Вистинска Кожа Пари во Паричникот Краток Мажите Паричници и Чанта Кравја Кожа, Анти-кражба RFIF Паричникот Картичка

DEN 443.04

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Стил:
Моден
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Паричникот Должина:
Краток
Објектот Висина:
9.8cm
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Објектот Должина:
11.5cm
Материјал Состав:
Cowhide, вистински кравја кожа
Затворање Тип:
Hasp
Внатрешни работи:
Фото Носител На Патент Poucht,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Шаблон Тип:
Цврста
Објектот Ширина:
2.5 cm
Број На Модел На:
Кожа паричници, краток паричник
Бренд Име:
AWINPOP
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
120g
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Декорација:
Никој
Големина:
11.5*9.8*2.5 cm
боја:
Браун
Use1:
Мажите паричници, кожен паричник
Use2:
carteira masculina, porte monnaie femme
Модел Бр.:
3589#
Производи во категоријата