.

.

Одлична цена
Мажите Вистинска Кожа Паричници Резба Бакар Lotus Монета Крап Патент Торба Purses Жените Долго Спојки Зеленчук Пржен Кожен Паричник

Мажите Вистинска Кожа Паричници Резба Бакар Lotus Монета Крап Патент Торба Purses Жените Долго Спојки Зеленчук Пржен

DEN 2640.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Шаблон Тип:
Животно Отпечатоци
Затворање Тип:
Патент
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Објектот Висина:
2.5cm
Обвивка Материјал:
Вистинска Кожа
Бренд Име:
FOJIURETY
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Стил:
Гроздобер
Објектот Ширина:
10
Објектот Должина:
20cm
Пол:
Унисекс
Внатрешни работи:
Држачот,Имајте На Ум Оддел
Декорација:
Никој
Паричници:
Стандард Паричници
Паричникот Должина:
Долго
Број На Модел На:
Q0990
Производи во категоријата