.

.

Одлична цена
FEIDIKABOLO Топла Продажба Мажите Паричници Мажите Монета Патент Џеб Долг Кожен Паричник Спојки Кеси Машки Чанта Рака Торба За Човекот Carteiras

FEIDIKABOLO Топла Продажба Мажите Паричници Мажите Монета Патент Џеб Долг Кожен Паричник Спојки Кеси Машки Чанта Рака

DEN 548.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Патент Poucht,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Passcard Џеб,Монета Џеб,Фото Држачот За Внатрешни Работи Слот Џеб,Имајте На Ум Оддел,Држачот На
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Крпеница
Паричникот Должина:
Долго
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
0.4 KG
Бренд Име:
FEIDIKABOLO
Главен Материјал:
PU
Материјал Состав:
На високо-Одделение СТП Кожа
Објектот Висина:
16.5cm
Декорација:
Писмо
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Паричници:
Спојката Паричници
Објектот Должина:
25.5cm
Број На Модел На:
818
Објектот Ширина:
4 cm
боја:
Црна,Кафеава
Паричникот Големина:
W25.5 * H16.5 * T4 cm
За:
Човекот торби/Машки торби
крокодил спојки мажи:
Фустан Секојдневен Мода Европски и Американски и Англија
Мажите спојки чанта:
машки паричник крокодил
кожа mens спојки паричник:
адвокатско спојки паричник
спојката во паричникот:
адвокатско спојки паричникот за картички
кожа мажите паричникот спојки торба:
чанта мажите паричници спојки
мажите спојки паричникот долго:
кожа гроздобер mens паричникот спојки патент
чанта:
паричници мажи
Производи во категоријата