.

.

Одлична цена
Нова Мода Црна Браун Паричници Долг Патент Спојки Мека СТП Голем капацитет Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричникот За Мажи Бесплатен Превозот

Нова Мода Црна Браун Паричници Долг Патент Спојки Мека СТП Голем капацитет Кредитна Картичка Носителот Чанта Паричникот

DEN 407.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Паричникот
Бренд Име:
JINBAOLAI
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Монета Џеб,Имајте На Ум Оддел,Фото Носителот,Држачот На
Затворање Тип:
Патент
Објектот Ширина:
About 10CM
Објектот Висина:
3cm
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Обвивка Материјал:
Синтетички Кожа
Стил:
Англија Стил
Главен Материјал:
Полиестер
Паричникот Должина:
Долго
Објектот Должина:
19.5cm
Објектот Тежина:
180g
Материјал Состав:
Pu
Паричници:
Мини Паричници
Број На Модел На:
G3908#
Производи во категоријата