.

.

Одлична цена
2018 нови момчиња мода шарени кошули, блузи тексас панталони деца момче убав блузи јакна фармерки

2018 нови момчиња мода шарени кошули, блузи тексас панталони деца момче убав блузи јакна фармерки

DEN 309.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5, 6, 7
Бренд Име:
OUOBOUOKID
Материјал:
Памук
Пол:
Момчиња
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Редовни
Половината Тип:
Средината
Шаблон Тип:
Цврста
Панталона Стил:
Harem Панталони
Тип На Објект:
Целосна Должина
Број На Модел На:
565664847741
Декорација:
Appliques
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Производи во категоријата