.

.

Одлична цена
Steampunk Готски Жените Летни Панталони Дупка Leggings Панталони За Жени Со Еластичен Појас Мода Црни Долги Панталони Capris 2017

Steampunk Готски Жените Летни Панталони Дупка Leggings Панталони За Жени Со Еластичен Појас Мода Црни Долги Панталони

DEN 1152.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Декорација:
дупка
Половината Тип:
Висок
Панталона Стил:
Молив Панталони
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одговара Тип:
Слаби
Пред Стил:
Станот
Бренд Име:
ЕВА ДАМА
Материјал:
Faux Кожа
Број На Модел На:
Панталони
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Стил:
Моден
Должина:
Full Length
боја:
Црна
Големина:
S M L XL XXL XXXL
број:
PT044
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Производи во категоријата