.

.

Одлична цена
2018 Пролет Нови Женски Дупка Фармерки Beading Rhinestones Тенок Нозе Молив Панталони Фармерки Жени

2018 Пролет Нови Женски Дупка Фармерки Beading Rhinestones Тенок Нозе Молив Панталони Фармерки Жени

DEN 453.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
26, 27, 28, 29, 30, 31, 32
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Пред Стил:
Станот
Декорација:
Копчето,Гроздобер,Вратоврска Боја,Џебови,Везени Ракети
Број На Модел На:
h1298
Одговара Тип:
Слаби
Половината Тип:
Средината
Панталона Стил:
Молив Панталони
Должина:
Full Length
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Тексас
Затворање Тип:
Патент Летаат
Стил:
Повик
Боја Стил:
Природна Боја
Тип На Објект:
Целосна Должина
Ткаенина Тип:
Twill
Производи во категоријата