.

.

Одлична цена
Дејвид додатоци 125мм цвет печатени полиестер grosgrain лента лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен подарок заврши,10Yc3212

Дејвид додатоци 125мм цвет печатени полиестер grosgrain лента лента 10yds,DIY рачно изработени материјали,свадбен

DEN 61.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Број На Модел На:
25mm
Бренд Име:
Дејвид додатоци
Техника:
Печатени
Ширина:
1
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Единствен Лик
Шема:
Полна Боја
Шема:
Други
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Производи во категоријата
DEN 212.40