.

.

Одлична цена
OOOT BAORJCT,1812710, 5/8 16 мм Бронзирање на еластичноста Лента , 10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал , бесплатен превозот

OOOT BAORJCT,1812710, 5/8 16 мм Бронзирање на еластичноста Лента , 10 јарди DIY рачно изработени коса додатоци Материјал

DEN 117.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Ширина:
5/8
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Стил:
Единствен Лик
Техника:
Печатени
Шема:
Цртан филм
Број На Модел На:
1812710
Материјал:
100% Полиестер
Производи во категоријата
DEN 244.80 -64 %

DEN 212.40 -64 %