.

.

Одлична цена
1510175 , 22MM Мода Класичен цртан филм серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба подарок заврши

1510175 , 22MM Мода Класичен цртан филм серија Печатени grosgrain лента, DIY handmadeHair додатоци Материјал свадба

DEN 100.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1510175
Шема:
Цртан филм
is_customized:
Yes
боја:
погледни го слика
Производи во категоријата
DEN 212.40 -50 %

DEN 244.80 -50 %