.

.

Одлична цена
1541021 ,22MM цртан филм Печатени grosgrain лента,DIY рачно изработени накит материјали,Свадбен подарок пакување материјали

1541021 ,22MM цртан филм Печатени grosgrain лента,DIY рачно изработени накит материјали,Свадбен подарок пакување материјали

DEN 93.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Стил:
Единствен Лик
Број На Модел На:
1541021
Шема:
Цртан филм
Бренд Име:
OOOT BAORJCT
Производи во категоријата