.

.

Одлична цена
Q&N ОЕМ лента 7/8inch 22mm ОЕМ симпатична игра цртан филм печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот за headband коса вратоврска

Q&N ОЕМ лента 7/8inch 22mm ОЕМ симпатична игра цртан филм печатени grosgrain лента 50yds/тркалаат бесплатен превозот

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Печатени
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
Q&N
Ткаенина Тип:
Grosgrain
Ширина:
7/8
Број На Модел На:
22mm
Шема:
Цртан филм
Стил:
Единствен Лик
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата