.

.

Одлична цена
MUB - (60 парчиња/многу) 6 Бои Мини Пумпа Sprayer Парфеми Шише 8ml Стакло Frascos Де Парфем Со Виножито Печатење

MUB - (60 парчиња/многу) 6 Бои Мини Пумпа Sprayer Парфеми Шише 8ml Стакло Frascos Де Парфем Со Виножито Печатење

DEN 1016.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификации:
10ml
боја:
мешана боја
Материјал:
Стакло
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
B132Z
Бренд Име:
MUB
Големина:
8ml
Точка име :
Нови Пристигнување 10ml Виножито Печатење на Стакло Шише Парфем Со Спреј
Тип:
Парфем шише,Refillable шише,Спреј Atomizer
боја:
како Слика
Запечатување Тип:
Завртка,Пумпа sprayer
Производ големина:
Висина
Материјал:
стакло материјал
Место на Потекло:
Кина(Копно) Шише Парфем Компанија
is_customized:
Yes
Големина:
8ml
Производи во категоријата