.

.

Одлична цена
100ML пластични airless шише со притиснете пумпа зелена rim за крем/гел/лосион/емулзија/foundation/серум содржи ,

100ML пластични airless шише со притиснете пумпа зелена rim за крем/гел/лосион/емулзија/foundation/серум содржи ,

DEN 933.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
100ML
Број На Модел На:
ASPW-100L
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Пластични Тип:
PETG
Употреба:
За Нега На Кожата Крем
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Површината Ракување:
печатење на екран
Запечатување Тип:
лесно отворен крај
боја:
како Слика
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
pp
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата