.

.

Одлична цена
80ML бела пластика airless шише бело капак за серумски/foundation/лосион/emulsiong Козметички Пакување

80ML бела пластика airless шише бело капак за серумски/foundation/лосион/emulsiong Козметички Пакување

DEN 900.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
80ML
Број На Модел На:
ASPW-50W
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
боја:
како Слика
Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Материјал:
pp
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата