.

.

Одлична цена
Бесплатен превозот--трговија на големо 60ml пластика МИЛЕНИЧЕ нафта dropper шише со извртени капа на 2500pcs по многу

Бесплатен превозот--трговија на големо 60ml пластика МИЛЕНИЧЕ нафта dropper шише со извртени капа на 2500pcs по многу

DEN 23340.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификации:
60ml
Материјал:
пластични домашно МИЛЕНИЧЕ
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Големина:
60ml
Број На Модел На:
TWPET60-1
содржи:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
Извртени Капа
капа бои:
white&blakc
совет:
пластични dropper
Шише:
МИЛЕНИЧИЊА(Транспарентна)
Минимална цел:
2500pcs
Капацитет:
60ml
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата