.

.

Одлична цена
Трговија на големо 3800pcs/многу, 15ml пластични течни dropper шише за масло

Трговија на големо 3800pcs/многу, 15ml пластични течни dropper шише за масло

DEN 8376.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификации:
15ml
Материјал:
Пластични
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
DROPPER
Број На Модел На:
PET15CR
Големина:
15ml
содржи:
Шишиња, Капи, Dropper
типот на ззп:
ChildProof Капа
капа бои:
Сина
совет:
пластични dropper
Шише:
МИЛЕНИЧИЊА(Транспарентна)
Минимална цел:
3800pcs
Капацитет:
15ml
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата