.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот 30g/ml Јасно Lucency Пластични МИЛЕНИЧЕ Празна Шише со Внатрешен Капа Крем Бања сол Празни Козметички Контејнери

Бесплатен Превозот 30g/ml Јасно Lucency Пластични МИЛЕНИЧЕ Празна Шише со Внатрешен Капа Крем Бања сол Празни Козметички

DEN 695.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црна Капа, Бела Капа, Јасно Капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
LXPACKING КО
Големина:
30g/ml
Број На Модел На:
30g/ml Јасно Lucency Пластични Празни Шишиња Тегла
Материјал Капа:
Пластика пп
Големина:
30g/ml
боја:
Јасно Lucency
Matrial Шише :
домашно милениче
Производи во категоријата