.

.

Одлична цена
15ML 15G Airless Око Серум Пенкало со Масажа на Главата Козметички Серум Суштината Лосион за Пакување во Шишиња Бела Airless Шише, 50pcs

15ML 15G Airless Око Серум Пенкало со Масажа на Главата Козметички Серум Суштината Лосион за Пакување во Шишиња Бела

DEN 1188.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Златна Рамо Прстен, Сребрени Рамо Прстен
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
airless шише
Големина:
15ML, 15G
Употреба:
Airless Шише за Естетска Суштина,Лосион,итн
боја:
Бела Шише Тело + Златна или Сребрена Боја на Метал Рамо
Производи во категоријата