.

.

Одлична цена
360 x 15ml Мини Килибар Стакло Dropper Шише, 15cc Браун Pipette Dropper Шишенцето,1/2oz Стакло Примерок Контејнер,

360 x 15ml Мини Килибар Стакло Dropper Шише, 15cc Браун Pipette Dropper Шишенцето,1/2oz Стакло Примерок Контејнер,

DEN 5541.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Материјал:
Стакло
Големина:
15ml
Број На Модел На:
GDT2100
Капацитет:
15ml,15cc,1/2oz
боја:
килибар,браун
Материјал:
Стакло
оригиналниот:
Кина
is_customized:
Yes
Производи во категоријата