.

.

Одлична цена
MUB - 10ml Мини Симпатична Стакло Преносни Парфем Шише Со Челик се Тркалаат-за Патување со Празни Парфем Случај Шишиња За Етерични Масла

MUB - 10ml Мини Симпатична Стакло Преносни Парфем Шише Со Челик се Тркалаат-за Патување со Празни Парфем Случај Шишиња

DEN 72.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
сјајна злато, сјајна sliver, sliver, црвена, сина, зелена, виолетова, розова
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
XP023
Големина:
10ml
Бренд Име:
MUB
Точка име :
10ml Рефил Стаклено Шише Парфем Со Roll-on
боја:
Злато , Сина , Морска сина , Црна , Црвена , Розева , Виолетова , Зелена
Тип На Производ:
Празно Шише Парфем За Етерично Масло
Материјал:
Стакло
Is_customed:
Yes
Големина:
10ML
Производи во категоријата