.

.

Одлична цена
100pcs DBX20 10ml Коло Зелена Dropper Шише, 0.3 оз стакло етерично масло шишиња со dropper, 10ml зелена dropper ампули

100pcs DBX20 10ml Коло Зелена Dropper Шише, 0.3 оз стакло етерично масло шишиња со dropper, 10ml зелена dropper ампули

DEN 852.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
10ml
Број На Модел На:
стакло dropper
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Капацитет:
10ml
боја:
Зелена
Употреба:
Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Производи во категоријата