.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот Naiad Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

Бесплатен Превозот Naiad Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Кинески Крстот Бод Колекции за Везови Дома Декор Везана

DEN 692.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT слика печатени, 14CT празно платно, 14CT слика печатени
Шаблон Тип:
Портрет
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
Број На Модел На:
R518
Производи во категоријата