.

.

Одлична цена
Радост недела крстот бод колекции diy chrysanthemum daisy цвет DMC14CT11CT cottonfabric дома, хотел, продавница сликарство фабрика трговија на големо

Радост недела крстот бод колекции diy chrysanthemum daisy цвет DMC14CT11CT cottonfabric дома, хотел, продавница сликарство

DEN 777.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handicraf
Вез:
Везана
Цвет:
современ модел
Производи во категоријата