.

.

Одлична цена
JoySunday крстот бод колекции везана Цвеќиња барака Кабината Колиба шума Куќи 14CT 11CT памук сликарство подарок уметност фабрика трговија на големо

JoySunday крстот бод колекции везана Цвеќиња барака Кабината Колиба шума Куќи 14CT 11CT памук сликарство подарок уметност

DEN 237.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT Бело Платно, 11CT Слика Печатени, 14CT Бело Платно, 14CT Слика Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Европски и Американски Стил
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Надворешното Пакување:
ПП торба
мало:
Трговија на големо
DIY:
подарок
Уметност:
Handcraf
Вез:
Везана
firgure,цвет:
жена, девојка, модерен модел
Производи во категоријата