.

.

Одлична цена
Птици Твитер И Мирис На Цвеќиња (5) Кинески Смета Крстот Бод Обрасци за Полнење Сликарство 11CT Отпечатена На Платно Дома Декор

Птици Твитер И Мирис На Цвеќиња (5) Кинески Смета Крстот Бод Обрасци за Полнење Сликарство 11CT Отпечатена На Платно

DEN 655.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT Бело Платно, 14CT Печатени Шема, 11CT Бело Платно, 11CT Печатени Шема
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Животните
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PP
Производи во категоријата