.

.

Одлична цена
Девојчето И Пијано! Смета Крстот Бод Поставува 11CT 14CT Колекции За Везана Везови Крст-Бод игли за плетење

Девојчето И Пијано! Смета Крстот Бод Поставува 11CT 14CT Колекции За Везана Везови Крст-Бод игли за плетење

DEN 672.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Европа
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
пластична кеса
Тема:
Портрет
Пакување:
PP Кутија или ПВЦ Кеси
Повод:
Партија,Ангажман, Свадба,Годишнина
Производи во категоријата