.

.

Одлична цена
Радост недела H094 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декор Подобро И Подобро Цветови, Везови DIY Крстот Бод

Радост недела H094 Бесплатен Превозот 14CT 11CT Печат и Смета Дома Декор Подобро И Подобро Цветови, Везови DIY Крстот

DEN 520.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Југоисточна Азија
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
H094
Име:
Подобро И Подобро Цвеќиња
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
56*31CM
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
71*39CM
боја:
45 бои
Бода:
17055 Бода
НАЗАД БОД:
152Stitches
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
Производи во категоријата