.

.

Одлична цена
Зимски фокс животинско снег оркестарот сликарство се сметаат за печатење на платно DMC 14CT 11CT кинески Крстот Бод Везана Поставува Везови колекции

Зимски фокс животинско снег оркестарот сликарство се сметаат за печатење на платно DMC 14CT 11CT кинески Крстот Бод

DEN 959.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
11CT печатени, 11CT unprinted, 14CT unprinted, 14CT печатени
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
Број На Модел На:
D964
Производи во категоријата