.

.

Одлична цена
Радост недела Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат Ткаење Needlepoits Везови Крстот Бод колекции за Домашна Декорација R870

Радост недела Бесплатен Превозот 14CT 11CT Смета и Печат Ткаење Needlepoits Везови Крстот Бод колекции за Домашна

DEN 288.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 11CT смета производ, 14CT Печат производ, 11CT Печат производ
Употреба:
Слики
Платно Пакување Метод:
Укината
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Бренд Име:
Радост Недела
Стил:
Корејската
Шаблон Тип:
Портрет
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
PVC кеса
реден број:
R870
Име:
ткаењето
Содржи:
Ткаенина,Конци,Игли,Шема,Инструкции
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 14CT:
27*22cm
ПЛАТНО ГОЛЕМИНА 11CT:
34*29cm
боја:
20colors
Бода:
4806Stitches
НАЗАД БОД:
239Stitches
сертификација:
SGS
време на испорака:
7 работни дена
Производи во категоријата