.

.

Одлична цена
Радост недела цртан филм стил На слон кревање крстот бод везови колекции лесно смета за почетници

Радост недела цртан филм стил На слон кревање крстот бод везови колекции лесно смета за почетници

DEN 247.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT смета производ, 14CT печат производ, 11CT смета производ, 11CT печат производ
Бренд Име:
Радост Недела
Употреба:
Слики
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
100% Памук
Стил:
Европа
Платно Пакување Метод:
Укината
Рамка:
No
Тип:
Пакет
Надворешното Пакување:
PVC кеса
14CT:
25*35cm
11CT:
32*45СМ
Точка Бр.:
C044
Производи во категоријата