.

.

Одлична цена
Шарени Свила Пижами, за Мажи и Две Парчиња Сатен Pajama Поставите Свила Loungewear Mens Свила Sleepwear

Шарени Свила Пижами, за Мажи и Две Парчиња Сатен Pajama Поставите Свила Loungewear Mens Свила Sleepwear

DEN 815.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Шарени
Материјал:
Полиестер
Јака:
Пак надолу Јака
Број На Модел На:
85
Затворање Тип:
Копче
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Пижами
Пол:
Мажи
Производи во категоријата